Історія

Наш комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 58 Харківської міської ради» працює з 1987 року. Переступивши поріг, з перших кроків дитину оточує затишна атмосфера створена завдяки постійній турботі, винахідливості, невтомній праці педагогічного колективу. Люблять свій садочок діти, бо й для нас, працівників, він як друга домівка. Намагаємося зробити його затишним, привітним і веселим. Прагнемо, щоб усім малятам було тут цікаво, щоб їм щоранку хотілося йти сюди. Головною метою роботи нашого дошкільного закладу є забезпечення гармонійного розвитку дитини, узгодженість в її житті основних тенденцій до самореалізації, саморозвитку та самозбереження, сформованість базису особистісної культури. З самого відкриття садочок очолювала Маліновська Зінаїда Миколаївна, з 2004 року - Ченцова Людмила Василівна.

На теперішній час садочок очолює Яцинік Алла Вікторівна.

Дитячий заклад побудований за типовим проектом, розрахован на 12 груп - 220 дітей. У зв`язку зі зниженням народжуваності дітей та попиту батьків у 2003 році 3 групових приміщення не використовувалися за призначенням та були передані в оренду дитячій художній школі № 2. Ще в одному приміщенні було облаштовано світлицю та кімнату для самостійної художньої діяльності дітей.

У зв`язку зі збільшенням кількості дітей у дошкільному закладі влітку 2006 року було відремонтовано та відновлено роботу вільного групового приміщення. Влітку 2013 року було відремонтовано шосту групу, яка працює в цьому році для дітей молодшого дошкільного віку. На даний час у закладі функціонує 11 груп, в них виховується 255 дітей.