Навчально-виховний процес

Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду та готовності продовжувати освіту.

У навчальному закладі проводиться чітка систематична робота з метою формування у дошкільників знань, умінь, навичок відповідно до завдань Базового компоненту та вимог Програми «Дитина» рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист МОН України № 1/11-11177 від 08.12.2010) та Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» затверджено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.05.2012 № 604).

Велике значення вихователі приділяють індивідуальному та диференційованому підходу до вихованців, а також розвитку інтересів та творчих здібностей дітей, формуванню культури поведінки.

Кількість педагогічних

працівників

Вища категорія 1
І категорія 3