Правила прийому до ДНЗ

правила прийому у дошкільний навчальний заклад

Шановні батьки, з 1 вересня 2013 року, запис дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється за допомогою електроної реєстрації дітей ІСУО Департамент образования, управления образования администраций районов города, все школы и детские сады города Харькова вошли во Всеукраинскую Информационную систему управления образованием (Украина. ИСУО).Основаниями для внедрения новой системы стали постановление Кабинета Министров Украины «О создании Единой государственной базы по вопросам образования» (от 13.07.2011 № 752) и соответствующие приказы Министерства образования и науки Украины о внедрении этой системы (от 29.11.2012 №1345) и Департамента науки и образования ХОГА (от 29.12.2012 № 121).  На сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію.

Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

Вносити дані необхідно виключно українською мовою, відповідно свідоцтва про народження!

Електрона адреса де можна зареєструватися до

дошкільного навчального закладу

Шановні батьки!

При оформленні дитини до дошкільного закладу вам необхідно:

1. Направлення до дошкільного закладу Управління освіти Московського району Харківської міської ради.
  2. Витяг із картки розвитку дитини - 1шт.
  3. Витяг із картки профілактичних щеплень - 2 шт.
  4. Копія свідоцтва про народження дитини - 2 шт.
  5. Фотокартка дитини розміром 3х4 – 1 шт.
  6. Заява на ім’я завідувача – 1 шт.

Всі вище зазначені документи складаються в папку.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОГО

ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ!